Dariana Baby no.27 / Celokoženková

Cena
1 899.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Kočárková brašna Dariana Baby je uzpůsobena náročnému životu maminek i miminek. Brašna je určená na kočárek. Žádné plesové psaníčko, žádná nákupní brašna, ale prostorná a solidní kočárová taška. Dvě přední kapsičky na zip po celé délce, speciální hloubka pro maximální objem, snadno připojitelná poutka. To všechno činí z brašny Dariana Baby absolutní špičku mezi kočárovými kabelami.

Vnitřní prostor kočárové Dariany Baby je přehledně rozdělen pěti nakládanými kapsičkami. Přední kapsy jsou kaskádovitě nad sebou, při zaplnění se tak obsah krásně rozprostře a nevytvoří nevzhledný polštář. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR.

Zapínání brašny je na zip.

Kočárovka Dariana Baby je opatřena délkově nastavitelným popruhem, kočárová poutka Click Clack lze doobjednat přímo v barvě kabelky. https://darabags.com/zbozi/click-clack

P.S.: Kočárovku pak snadno využijete i jako menší cestovní brašničku, nebo třeba jako větší městskou tašku.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "WAVE BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Béžová

Parametry

Výška29 cm
Šířka42 cm
Hloubka10 cm
Délka popruhu145 cm
Vnitřní vstup40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu4 cm

Materiál

100% bavlna
100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

A jak se zpívá – Cestou necestou, polem nepolem… Malá Agátka si hoví v kočárku a směje se na svět. S maminkou se poprvé podívala ven a docela se jí to líbí. To čtyřkolové vozítko si to krásně drandí po chodníku a Agátka dělá jen sladké brum brum brum. Je to skvělý výlet! Sice jen kolem bloku, ale i tak to je vyčerpávající zážitek. Těch žblebtajících tetiček a strýčků! Pak jí nějaká sousedka ukradne nos – Agátka si na ní musí vzít číslo, tuhle záležitost chce ještě dořešit, svůj nosánek chce zpátky. Ááááách, je tak unavená. S dovolením by si dala přesnídávku, ocumlala plyšáka a zdřímla si.

Další zboží z kolekce WAVE BLUE

Cocktail Chic no.119 / Celokoženková
Dariana Mini no.2084 / Celokoženková
Dariana Big no.2084 / Celokoženková
Key no.843 / Celokoženková
Dariana Middle no.2084 / Celokoženková
Bell Big no.1233 / Celokoženková
Baggie Mini no.409 / Celokoženková
Střevíčky Sugar no.1
Daisy Zipper no.171 / Celokoženková
Baggie Cube no.29 / Celokoženková
Key Mini no.84 / Celokoženková
Basket no.441 / Celokoženková