Daisy Zipper no.167 / Celokoženková

Daisy Zipper no.167 / Celokoženková
Daisy Zipper no.167 / CelokoženkováDaisy Zipper no.167 / CelokoženkováDaisy Zipper no.167 / CelokoženkováDaisy Zipper no.167 / Celokoženková
Cena
1 399.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Daisy Zipper má v sobě to nejlepší ze střihů Daisy a Suzy Mini. Jednoduchá a elegantní kabelka, která má sportovní šmrnc. Konstrukce je opatřena dutinkou s integrovanou kosticí, skvěle tak drží tvar.

Přední díl Daisy Zipper je vybaven kapsičkou na zip. Hlavní prostor je rovněž opatřen zipovým uzávěrem. Kabelka Simply Daisy Zipper je vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Dvě nakládané kapsy uvnitř.

Popruh je délkově nastavitelný, pevně integrovaný do těla kabelky. Jeho šířka umožňuje nosit kabelku pohodlně přes jedno rameno i crossbody.

Městská brašnička Simply Daisy Zipper se stane vaší přirozenou součástí!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška23 cm
Šířka27 cm
Délka popruhu133 cm
Vnitřní vstup23 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu2,5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Daisy pomalu oždibovala kulatou lázeňskou oplatku. Ladně se procházela se po kolonádě, pozorovala mumraj turistů z celého světa. Ale to se podívejme! Před jedním pramenem je malá filharmonie… A hrají filmové hity s klasickým nádechem – tady musí chvilku počkat. Posadila se na bíle natřenou lavičku do chladivého stínu listů kapradiny. Symfonická variace na skladbu ‚Impérium vrací úder‘. Jak rozkošně satirické! Daisy si říkala, jestli někdo tu nadsázku také postřehne. A i kdyby ne, i tak je to báječný podvečer…

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Merci Big no.105 / CELOKOŽENKOVÁ
Malibu no.60 / Celokoženková
Bell Big no.1205 / Celokoženková
Ally no.8 / Celokoženková
Merci Mini no.129 / CELOKOŽENKOVÁ
Baggie Maxi no.145 / Celokoženková
Olympia no.91 / Celokoženková
Dariana Big no.2076 / Celokoženková
Wally Middle no.39 / Celokoženková
Wally Big no.74 / Celokoženková
Trixy Middle no.43 / Celokoženková
Purse Mini no.444 / Celokoženková