Cosmetic Big no.27 / Celokoženková

Cosmetic Big no.27 / Celokoženková
Cosmetic Big no.27 / CelokoženkováCosmetic Big no.27 / CelokoženkováCosmetic Big no.27 / CelokoženkováCosmetic Big no.27 / Celokoženková
Cena
849.00 Kč

Toto zboží již není v nabídce.

Popis zboží

Cosmetic Bag Big je středně velká kosmetická etue do každé kabelky. Ideální parťačka na cestování, do fitka, k bazénu. Skvěle poslouží i jako organizér do vaší koupelny – však víte, na takové ty kosmetické maličkosti.

Spolehlivě pojme denní líčení – rtěnku, make-up, řasenku, konturku, tužku na oči, štětečky, pár kosmetických tampónků a jeden matující ubrousek… I lak na nehty do ní dáte! Má široké dno, takže se nemusíte bát do ní umístit i větší flakónky a dózičky – parfémy, vlasové masky, hydratační krémy a další důležité propriety.

Vnitřek Cosmetic Bag Big je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Minimalistický interiér bez překážejících kapes pro maximální nasazení – okamžitě naleznete vše, co potřebujete. Praktická přední kapsa po celé délce na zip.

Cosmetic Bag Big si prostě a jednoduše zamilujete!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "DANDELION"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Černá
Žlutá
Pestrobarevná

Parametry

Výška14 cm
Šířka22 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek12,5 cm
Vnitřní vstup24 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost0,8 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Karin se protahuje. Lehce. Elegantně. Vlasy stažené do pevného uzlu. Ruce má lehké, nohy svižné. Těší se na další hodinu jógy. Vlastně se těší tak trochu na něj – na svého instruktora. Konečně potkala chlapa, se kterým si má toho tolik co říct! Třída je netrpělivá. A ona také. Posouvá si podložku blíž k pódiu. Snad si jí dnes všimne… Doufá, věří. Dýchá zhluboka a snaží se uklidnit. „Dobré ráno,“ pozdravil je s úsměvem. „Dobré ráno,“ opětovala mu pozdrav… A Karin, pamatuj, po hodině se musíš dostat ze šaten dřív než on, chceš na něj přeci narazit a pozvat ho na čaj – opakuje si. Ještě, že má všechny svoje krásnědla a zkrášlovadla pěkně u sebe v Cosmetic Bag Big! Žádné hledání po tašce, jen sáhne a má. „První pozice…“

Další zboží z kolekce DANDELION

Set Baggies no.272 / Celokoženková
Baggie Big no.646 / Celokoženková
Olympia no.97 / Celokoženková
Baggie Cube no.33 / Celokoženková