CityLife no.259 / Celokoženková

CityLife no.259 / Celokoženková
CityLife no.259 / CelokoženkováCityLife no.259 / CelokoženkováCityLife no.259 / CelokoženkováCityLife no.259 / CelokoženkováCityLife no.259 / CelokoženkováCityLife no.259 / Celokoženková
Cena
2 199.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

CityLife Backpack je mimořádně propracovaný batoh z dílny Dara bags! Skládaný přední díl mu dodává velký objem, zpevněné dno zaručuje bezpečné uložení věcí a stylová klopa na karabinu odkazuje na charakteristický rukopis značky.

Batoh CityLife je vybaven dvěma nastavitelnými ramenními popruhy. Vnitřek batohu je prakticky rozdělen kapsou v podšívce a jednou vloženou kapsou. Integrované poutko umožňuje pohodlné přenášení v ruce. Široký vstup pro rychlou orientaci v prostoru – už žádné štrachání a hledání klíčů! Hlavní vstup je opatřen zipem pro ochranu cenností.

Městský baťůžek CityLife Backpack je vyroben s láskou a péčí. Lehoučký, praktický a k pomilování. Je prostě Dara!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "PEACOCK"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Pestrobarevná

Parametry

Výška31 cm
Šířka40 cm
Hloubka18 cm
Délka držátekaž 83 cm
Vnitřní vstup30 cm
Šíře dna34 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu2,8 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Karolína zaklapla víko ultrabooku a ukládá jej do batohu. Lodičky vymění za pohodlné tenisky, vypasované sáčko za jednoduchý svetřík. Konečně pátek odpoledne a jí začíná víkend. Zůstane u rodičů na venkově. Bude si číst, odpočívat a možná si zajde na procházku do lesa. Má všechno? Peněženku, telefon, nabíječku, ultrabook, kosmetiku? Je až k nevíře, kolik se toho do jejího nového batohu vejde. Pravda, je sice městský, ale když on je tak pohodlný!

Další zboží z kolekce PEACOCK

Ally no.9 / Celokoženková
Baby Love no.58 / Celokoženková
Shopper no.318 / Celokoženková
Bell Middle no.465 / Celokoženková
Bell Big no.1229 / Celokoženková
Emma Big no.27 / Celokoženková
Baggie Middle no.813 / Celokoženková
Organizér Middle no.6 / Celokoženkový
Dariana Baby no.23 / Celokoženková
Isabel no.5