Bonbon Mini no.25 / Celokoženková

Bonbon Mini no.25 / Celokoženková
Bonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / CelokoženkováBonbon Mini no.25 / Celokoženková
Cena
1 999.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Bonbon. Bonbónek. Ba přímo pralinka! Nadčasová a elegantní kabelka pro pravou dámu. Příjemný minimalistický tvar, pohodlná držátka a praktický objem ve všech velikostech.

Díky svému charakteristickému střihu je Bonbon příhodným společníkem na každý den. Integrované kostice zajišťují stabilitu kabelky i při vyšším naplnění.

Vnitřek kabelky je vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a je rozdělen dvěma nakládanými kapsičkami a jednou kapsou na zip s praktickou karabinkou na klíče. Další objemná kapsa se nachází na zadní straně kabelky.

Kabelka neobsahuje popruh. Jedná se o stylový střih do ruky či do lokte.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "BOOMERANG BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška22 cm
Šířka23 cm
Hloubka13 cm
Délka držátek31 cm
Vnitřní vstup22 cm
Šíře dna21 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1,5 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Můžeš sem, prosím tě, jít?“ houkla Anita z koupelny na Magdu. „Ty ještě nejsi hotová?“ „Teď jsem si třikrát přeličovala levé oko. Vidíš tu linku na pravém? Boží, co? Ale na levém se nemůžu trefit. Mohla bys?“ podala Magdě aplikátor. „Vždyť to máš fix, to ti musí jít samo,“ nadhodila Magda a sklonila se k její tváři. „Já jsem hrozně nervózní! Naše třetí rande!“ „No jo, tak teď nemluv…“ „Perfektní, perfektní! Děkuju ti, jsi zlato!“ „Kdy tě vyzvedne?“ Anita mrkla na tenké hodinky na zápěstí: „Za tři minuty! Honem, zapni mi zip!“ a otočila se k Magdě zády. „Hele a jakej Marek vlastně je?“ „No, je vysoký, trošku starší, to ano,“ drmolila, když si zapínala tenký pásek na šatech. „No a mluví plynně španělsky, deset let žil v Barceloně, tady se živí jako architekt a umí používat oční krém. Stačí?“ „No a není…“ „Ne, to teda není!“ „Víš, jak sis jednou myslela, že…“ „Ne, tohle není tak. Věř mi. Jak vypadám?“ Anita udělala malou piruetu, až ji šál něžně spadl z ramen. „Ještě bonbonek!“ zvolala Magda, když Anitě podávala její milovanou kabelku.

Další zboží z kolekce BOOMERANG BLUE

Ally no.7 / Celokoženková
Dariana Mini no.2086 / Celokoženková
Střevíčky Anise no.1
Key Mini no.79 / Celokoženková
Wally Middle no.7 / Celokoženková
Baggie Middle no.828 / Celokoženková
Malibu no.63 / Celokoženková
Key no.844 / Celokoženková
CityLife no.261 / Celokoženková
Dariana Big no.2086 / Celokoženková
Bucket no.350 / Celokoženková
Bell Middle no.469 / Celokoženková