Bonbon Mini no.24 / Celokoženková

Cena
1 999.00 Kč
Prodejna Ostrava
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
10 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Bonbon. Bonbónek. Ba přímo pralinka! Nadčasová a elegantní kabelka pro pravou dámu. Příjemný minimalistický tvar, pohodlná držátka a praktický objem ve všech velikostech.

Díky svému charakteristickému střihu je Bonbon příhodným společníkem na každý den. Integrované kostice zajišťují stabilitu kabelky i při vyšším naplnění.

Vnitřek kabelky je vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a je rozdělen dvěma nakládanými kapsičkami a jednou kapsou na zip s praktickou karabinkou na klíče. Další objemná kapsa se nachází na zadní straně kabelky.

Kabelka neobsahuje popruh. Jedná se o stylový střih do ruky či do lokte.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "PINK POPPIES"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Růžová
Krémová

Parametry

Výška22 cm
Šířka23 cm
Hloubka13 cm
Délka držátek31 cm
Vnitřní vstup22 cm
Šíře dna21 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1,5 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Můžeš sem, prosím tě, jít?“ houkla Anita z koupelny na Magdu. „Ty ještě nejsi hotová?“ „Teď jsem si třikrát přeličovala levé oko. Vidíš tu linku na pravém? Boží, co? Ale na levém se nemůžu trefit. Mohla bys?“ podala Magdě aplikátor. „Vždyť to máš fix, to ti musí jít samo,“ nadhodila Magda a sklonila se k její tváři. „Já jsem hrozně nervózní! Naše třetí rande!“ „No jo, tak teď nemluv…“ „Perfektní, perfektní! Děkuju ti, jsi zlato!“ „Kdy tě vyzvedne?“ Anita mrkla na tenké hodinky na zápěstí: „Za tři minuty! Honem, zapni mi zip!“ a otočila se k Magdě zády. „Hele a jakej Marek vlastně je?“ „No, je vysoký, trošku starší, to ano,“ drmolila, když si zapínala tenký pásek na šatech. „No a mluví plynně španělsky, deset let žil v Barceloně, tady se živí jako architekt a umí používat oční krém. Stačí?“ „No a není…“ „Ne, to teda není!“ „Víš, jak sis jednou myslela, že…“ „Ne, tohle není tak. Věř mi. Jak vypadám?“ Anita udělala malou piruetu, až ji šál něžně spadl z ramen. „Ještě bonbonek!“ zvolala Magda, když Anitě podávala její milovanou kabelku.

Další zboží z kolekce PINK POPPIES

Malibu no.53 / Celokoženková
Bucket no.342 / Celokoženková
Baggie Mini no.392 / Celokoženková
Purse Big no.822 / Celokoženková
Ruby no.164 / Celokoženková
Sweetie Mini no.6 / Celokoženková
Merci Mini no.122 / CELOKOŽENKOVÁ
Bell Big no.1213 / Celokoženková
Daisy no.393 / Celokoženková
Suzy Mini no.161 / Celokoženková
Baby Love no.53 / Celokoženková
Baggie Maxi no.133 / Celokoženková