Bonbon Middle no.9

Bonbon Middle no.9
Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9Bonbon Middle no.9
Cena
1 999.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 pracovních dní
Získáte
10 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Bonbon. Bonbónek. Ba přímo pralinka! Nadčasová a elegantní kabelka pro pravou dámu. Příjemný minimalistický tvar, pohodlná držátka a praktický objem ve všech velikostech.

Díky svému charakteristickému střihu je Bonbon příhodným společníkem na každý den. Integrované kostice zajišťují stabilitu kabelky i při vyšším naplnění.

Vnitřek kabelky je vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a je rozdělen dvěma nakládanými kapsičkami a jednou kapsou na zip s praktickou karabinkou na klíče. Další objemná kapsa se nachází na zadní straně kabelky.

Kabelka neobsahuje popruh. Jedná se o stylový střih do ruky či do lokte.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.


Barvy

Hnědá

Parametry

Výška26 cm
Šířka28 cm
Hloubka16 cm
Délka držátek34 cm
Vnitřní vstup26 cm
Šíře dna25 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Můžeš sem, prosím tě, jít?“ houkla Anita z koupelny na Magdu. „Ty ještě nejsi hotová?“ „Teď jsem si třikrát přeličovala levé oko. Vidíš tu linku na pravém? Boží, co? Ale na levém se nemůžu trefit. Mohla bys?“ podala Magdě aplikátor. „Vždyť to máš fix, to ti musí jít samo,“ nadhodila Magda a sklonila se k její tváři. „Já jsem hrozně nervózní! Naše třetí rande!“ „No jo, tak teď nemluv…“ „Perfektní, perfektní! Děkuju ti, jsi zlato!“ „Kdy tě vyzvedne?“ Anita mrkla na tenké hodinky na zápěstí: „Za tři minuty! Honem, zapni mi zip!“ a otočila se k Magdě zády. „Hele a jakej Marek vlastně je?“ „No, je vysoký, trošku starší, to ano,“ drmolila, když si zapínala tenký pásek na šatech. „No a mluví plynně španělsky, deset let žil v Barceloně, tady se živí jako architekt a umí používat oční krém. Stačí?“ „No a není…“ „Ne, to teda není!“ „Víš, jak sis jednou myslela, že…“ „Ne, tohle není tak. Věř mi. Jak vypadám?“ Anita udělala malou piruetu, až ji šál něžně spadl z ramen. „Ještě bonbonek!“ zvolala Magda, když Anitě podávala její milovanou kabelku.

Další zboží z kolekce BROWN

Shopper no.6
Bell Big no.1245
Coco no.21
Ally no.16
Elizabeth no.20 - TMAVĚ HNĚDÁ
Margot no.20
Mia no.24
Baggie Middle no.25
Florrie no.16
Bonbon Big no.4
Wally Special Přírodní kůže no.9
Dariana Big no.164