Boho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGS

Boho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGSBoho Frisco no.2 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Cena
2 699.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 pracovních dní
Získáte
12 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Kabelky Boho voní létem. Cítíte seno, lehký vánek na sluncem políbené tváři a květinovou čelenku ve vlasech. Kolekci Boho jsme u nás v Dara bags navrhli tak, abyste cítili léto po celý rok. Vážně!

Bohémské třásně pro naprosto, ale naprosto uvolněný pocit. Měkké linie těla kabelky se přizpůsobí každému vašemu kroku.

Kabelka Boho je větší střední velikosti a je připravená pro každodenní nasazení. Spolehlivě pojme pracovní dokumenty, peněženku, telefon, klíče, kosmetickou taštičku, ale i hračky pro děti a mikinu, kdyby jim byla zima.

Vnitřek Boho je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Obsahuje jednu kapsičku na zip s praktickou karabinkou na klíče, na protější straně pak dvě volné kapsy na drobnosti. V obou bocích naleznete kapsy na gumičku – ideální pro dětské picí lahvičky nebo dospělácké 0,5 l láhve. Prostor kabelky je rozšířen o další zipovou kapsu na zadní straně produktu.

Vstup do kabelky je zabezpečen zipem, takže všechny vaše poklady zůstanou spolehlivě ukryté před nenechavci. Dozajista oceníte i délkově nastavitelný popruh, dostatečně dlouhá držátka pro nošení na rameni i čtyři kovové nožičky na dně. Třásně jsou vyrobené z kůže, takže jsou krásné z obou dvou stran, při chůzi se rytmicky vlní a dodávají celému modelu nádherný bohémský nádech.

Kolekce "Agáta Prachařová & DARA BAGS"

Kolekce Boho je vytvořena dle návrhů Agáty Prachařové ve spolupráci s ostravskou značkou Dara bags. „Chtěla jsem mít vlastní kabelky už dlouho, ale až s Dara bags spolupráce klapla. Třásně jsou pro mě jednou velkou vášní, navíc styl boho je moje srdcovka. Líbí se mi, že jsou vyrobené v České republice úžasnými švadlenkami, paní Ermisová dokázala uvést v život všechny moje nápady. Myslím, že vznikla kolekce plná kabelek pro každou pohodovou ženu. Přesně tak, jak jsem si přála,“ říká o své kolekci kabelek Agáta Prachařová.


Barvy

Hnědá
Pestrobarevná

Parametry

Výška36 cm
Šířka50 cm
Hloubka10 cm
Délka držátek73 cm
Délka popruhu81 - 125 cm
Vnitřní vstup46 cm
Šíře dna40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost2, 5 kg
Šířka popruhu4 cm

Materiál

100% polyester
koženka
přírodní kůže
obecný kov

Příběh

Horké pozdní léto. Slunce nad obzorem zbarvilo oblohu do nachové barvy. Zhluboka se nadechla a ucítila vůni sena. „Páni, Káťo, vypadáš báječně,“ poznala známý hlas. „No nekecej, co ty tady?“ „Akorát čekám na Petra, až nám přinese lístky,“ ukázala její kamarádka na frontu u vstupu. „Ani jsem nevěděla, že jsi tady.“ „Přijela jsem narychlo,“ kývla omluvně hlavou. „To vůbec nevadí. Ale ukaž se… Holka, ty bláho…“ Káťa udělala malou otočku. „Ty šaty a ta kabelka…“ vydechla potichu její kamarádka.

Další zboží z kolekce Agáta Prachařová & DARA BAGS

Boho Clara no.3 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Clara no.6/ Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.1  / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.5 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Napa no.8 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.7 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.4 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Napa no.3 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Napa no.5 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Frisco no.3  / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Clara no.8 / Agáta Prachařová & DARA BAGS
Boho Napa no.4 / Agáta Prachařová & DARA BAGS