Bibi no.25 / Celokoženková

Cena
1 899.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Batůžky vládnou světu! A ty od Dara bags obzvlášť. Hitem jsou maličké batůžky, které přinášíme ve střihu Bibi. Jsou lehoučké, skvěle sednou na každá záda, jen přehodit a jde se…

Bibi jsou úžasným doplňkem každého outfitu. Umí být sportovní i lehce elegantní. Prostě takový ten maličký batůžek na to nejdůležitější. Ideální společník na dovolenou, báječný na každodenní nošení i na speciální příležitosti.

Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a opatřen kapsičkou na zip. Další kapsa se nachází na předním díle. Délkově nastavitelné popruhy jsou dostatečně široké, takže jsou pohodlné i při delším nošení. Praktické poutko na držení či pověšení.

P.S.: Bibi je báječný i pro větší děti! Na stylové výlety do divadla a tak.


Barvy

Černá
Červená

Parametry

Výška23 cm
Šířka19 cm
Hloubka8 cm
Vnitřní vstup19 cm
Šíře dna19 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu2 cm
Délka popruhu52 - 90 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Bibi si připadala zase jako malá. Naposledy se procházela svým rodným městem a nic nepoznávala. Moc si toho nepamatovala, viděla jen to, co oči pětileté holčičky. Ale vnímala stejnou energii. Snad i měla na zádech podobný batůžek. Cítila, že udělala dobře. Rozhodla se správně. Poprvé v životě snad její život dostane ostřejší kontury. Přestěhovala se z Prahy sem. Slunce svítilo na její tváře a ona se usmívala… Protože i tohle je život!