Beach no.4

Beach no.4
Beach no.4Beach no.4Beach no.4Beach no.4
Cena
799.00 Kč

Toto zboží již není v nabídce.

Popis zboží

Plážová taška Beach je to nejlepší, co si můžete vzít na pláž. Jako fakt. A skvělá bude i na piknik, jen tak na procházky krajinou a vůbec na takové to prázdninové aktivní lenošení!

Beach je lehoučká a úžasně poddajná, vyrobená z nejkvalitnějších materiálů. Snadno pojme to nejdůležitější, co budete přes den potřebovat – krém na opalování, malou láhev s vodou, sluneční brýle, knihu, menší ručník, svačinu a báječnou náladu.

Plážová taška Beach má držátka vyrobená z hebkého bavlněného lana, takže při zátěži neřežou a taška se krásně nese. Zapínání je na druk. Vnitřní prostor je vypodšívkován a opatřen volnou kapsičkou na zip.

Výsek látky se může mírně lišit.


Barvy

Růžová
Pestrobarevná
Fialová

Parametry

Výška40 cm
Šířka52 cm
Hloubka15 cm
Délka držátek58 cm
Vnitřní vstup50 cm
Šíře dna38 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% bavlna
100% polyester
obecný kov

Příběh

Lena si užívala nádherného přímořského léta. Skvostného, bezstarostného léta. Na podzim se zase vrátí do školy, ale teď má dva měsíce prázdnin. Kama jí zavolala, jestli nechce vypadnout z rozpáleného města – „Ach, prosím! Mohli bychom k vašim do chatky?“ „Jasně, nikdo tam nebude,“ přisvědčila jí Kama. A tak si teď ochutnávala prosté radosti života, hodila do plážové tašky knihu, přehrávač se sluchátky, olej na opalování a malou láhev studené vody. Stejně se odpoledne půjde najíst do chatky, víc toho nepotřebuje… Ano, už jdu! Slaný vzduch volá!