Bucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICE

Bucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Bucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICEBucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICEBucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICEBucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICEBucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICEBucket no.191 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Cena
2 299.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

Popis zboží

Nenápadná, ale velice návyková kabelka. Jednoduchý, minimalistický tvar předurčuje tuto tašku k nošení naprosto kamkoliv. Zpříjemněte si svůj pracovní i odpočinkový den.

Vyrobena z kvalitních čalounických koženek (v případě varianty s látkou se jedná o luxusní, pevnou bavlnu ze zahraničí, která je dobře vyztužena). Díky speciální kombinaci materiálů měkčí, poddajná, přitom pevná. Efektní všití držátek, délka držátek propočítána tak, aby se taška pohodlně nosila na rameni, ale zároveň ji i lze nosit v ruce. Vstup do kabelky je zabezpečen zipem. Bohatá vnitřní výbava - karabina na klíče, tři nakládané kapsy a jedna kapsa na zip. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / VEČERNICE"

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Bílá
Modrá
Oranžová
Pestrobarevná

Parametry

Výška36 cm
Šířka40 cm
Hloubka15 cm
Délka držátek62 cm
Délka popruhu122 cm
Vnitřní vstup38 cm
Šíře dna21 cm
Formát A4Ano
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu4 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Ivanka si protřela oči a zavrtěla se spokojeně pod dekou. Ranní slunce ji lechtalo pod nosem a z ulice se ozývalo cinkání tramvají. Uvařila si kávu, dva sladké kopečky se šustivě snesly pod hladinu. Usrkla a znovu zamíchala. Podívala se ven, okna protějšího paneláku házela škádlivá prasátka.

Ivanka se zhluboka zamyslela a ještě z větší hloubky se nadechla. Čtvrtek. Po snídani si nalakuje nehty, na malinovo, pak ke kadeřnici a při šmejdění v nákupním centru si dá k obědu nějakou bagetu, nebo tak. Večer schůzka s Milanem, to bude Ivanka krásná, jestli všechny body programu klapnou. Bublinky, jahody, a tak.

Ivanka zkonstatovala, že tenhle čtvrtek bude fajn. Podívala se na sebe do zrcadla, prsty natáhla kůži pod očima a promnula si tváře. Jo, to by šlo. Tmavé vlnité vlasy stáhla do culíku, popadla svou oblíbenou kabelku a dveře za ní zaklaply..

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / VEČERNICE

Bell Big no.918 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Nerezový termohrnek no.30 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Náhrdelník no.19 Dušana Rapošová / VEČERNICE  (délka řetízku 70cm)
Přáníčka no.45 Dušana Rapošová / Večernice
Náramek no.28 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Ruby no.117 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Art Deco no.142 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Suzy Big no.30 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Effie no.61 DUŠANA RAPOŠOVÁ / VEČERNICE
Přívěšek na klíče no.2 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Baggie Middle no.502 Dušana Rapošová / VEČERNICE
Purse Big no.583 Dušana Rapošová / VEČERNICE