Baggie Maxi no.145 / Celokoženková

Baggie Maxi no.145 / Celokoženková
Baggie Maxi no.145 / CelokoženkováBaggie Maxi no.145 / CelokoženkováBaggie Maxi no.145 / CelokoženkováBaggie Maxi no.145 / CelokoženkováBaggie Maxi no.145 / CelokoženkováBaggie Maxi no.145 / Celokoženková
Cena
449.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Baggie Maxi je prostorná kosmetická taštička pro všechny nezbytné drobnosti! Jemná, objemná a něžná. Větší sestřička kosmetické kabelečky Baggie Classic.

Baggie Maxi je připravena věrně sloužit po dlouhou dobu. Ať už s ní budete cestovat, nebo ji využívat každý den jako větší kosmetickou taštičku, vždy bude vaším věrným společníkem!

Prostor Baggie Maxi je vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Zapínání na zip.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška21 cm
Šířka29 cm
Vnitřní vstup26 cm
Maximální nosnost0,5 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Letuška před malou chvílí odnesla šálek od kávy a Iva si chtěla v rychlosti zkontrolovat rtěnku. Natáhla se pro kabelku do prostoru nad sebou. Otevírala kosmetickou taštičku a všimla si mravenčení v prstech. To bude určitě tou nervozitou, její první samostatná zahraniční cesta za klientem. Ach, tady je ta rtěnka… Jemně obkroužila rty malinovou barvou… „Slečno, znám v Benátkách vynikající malou kavárničku,“ ozval se mužský hlas vedle ní. „Ale neříkejte…“ Iva už tak trochu tušila, že to vypadá na začátek skvělé služební cesty.

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Phone Big no.251 / Celokoženková
Key Mini no.83 / Celokoženková
Trixy Middle no.43 / Celokoženková
Suzy Mini no.173 / Celokoženková
Merci Mini no.129 / CELOKOŽENKOVÁ
Merci Big no.105 / CELOKOŽENKOVÁ
Baggie Middle no.812 / Celokoženková
Bell Big no.1205 / Celokoženková
Ally no.8 / Celokoženková
Purse Mini no.444 / Celokoženková
Happy no.47 / Celokoženková
Daisy no.399 / Celokoženková