Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3

Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3
Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3Art Deco no.140 Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 3
Cena
2 099.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

Popis zboží

Kabelka Art Deco od Dara bags je elegantním a nápaditým kouskem! Menší, avšak mimořádně propracovaná kabelka s širším bokem je až překvapivě prostorná. Spolehlivě pojme základní propriety pro celodenní pracovní nasazení.

Praktické uši umožňují nošení v ruce či v lokti, odnímatelný popruh pak zajišťuje pohodlné nošení přes rameno či jako crossbody.

Vnitřek kabelky je rozdělen dvěma nakládanými kapsičkami, na zadní straně se nachází kapsa na zip, která je ideální na drobnosti – jako třeba lesk na rty, kapesníčky a čipové karty. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ III."

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Tyrkysová
Pestrobarevná
Modrá

Parametry

Výška20 cm
Šířka33 cm
Hloubka10 cm
Délka držátek38 cm
Délka popruhu140 cm
Vnitřní vstup26 cm
Šíře dna31 cm
Maximální nosnost2 kg
Šířka popruhu1,5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Olivie milovala geometrické tvary. Klidné, oblé, vyrovnané. Obdivovala se kráse minulého a nechávala se fascinovat elegantní nadčasovostí. Právě procházela výstavou Art deca. Po náročném dni v práci si ráda zašla odpočinout sem do galerie, Olivie cítila, jak odplouvají její celodenní starosti. Konečně se mohla soustředit sama na sebe a na své milované umění.