Anabelle Přírodní kůže no.9

Cena
2 299.00 Kč
Původní cena
5 999.00 Kč

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Toto zboží již není v nabídce.

Popis zboží

Kabelku Anabelle jsme navrhli pro moderní ženu, jejíž sny jsou plné hrdinů v klasických sportovních autech, romantických večeří při svíčkách a dramatických zápletek. Nadčasový tvar a spousty neotřelých detailů – přesně taková je kožená kabela Anabelle od Dara bags.

Středně velká kabelka Anabelle si zaslouží své místo ve vašem šatníku. Hodí se ke kostýmku i k teniskám a kabátku. Boky lze nosit složené dovnitř, čímž získá kabelka svůj elegantní a ostrý tvar. Nebo je můžete rozpustile vysunout ven a zajistit drukem na každé straně, takto i snadno zvětšíte objem kabelky. Další kapsičku na zip naleznete na zadní straně.

Pro Anabelle jsme vybrali špičkové kování. Klopa je vybavena zámečkem a vstup kabelky chrání zip.

Vnitřní prostor je elegantně vypodšívkován a opatřen jednou zipovou kapsičkou a jednou volnou kapsou.

Máte plné ruce? Nevadí, díky délkově nastavitelnému popruhu můžete tašku Anabelle nosit i na rameni.

Kožená kabelka Anabelle je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů v České republice. A jako taková si zaslouží lásku a pozornou péči - to je totiž klíč k dlouholetému přátelství.


Barvy

Hnědá

Parametry

Výška30 cm
Šířka36 - 60 cm
Hloubka12 cm
Délka držátek36 cm
Délka popruhu123 cm
Vnitřní vstup52 cm
Šíře dna36 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost2 kg
Šířka popruhu2, 5 cm

Materiál

100% polyester
přírodní kůže
obecný kov

Příběh

Cinkání skleniček a šum příborů. Lesk prvotřídní restaurace. Výhled na Vltavu. „Rovnou říkám, že to je úžasné. Naprosto… Ale…“ „Ale?“ zeptala se Anna otevřeně. „Ale nevydají to. Je to něco tolik jiného, než na co jsou od tebe zvyklí.“ „A o to tady jde. Já už nechci psát ty sladkobolný řečičky o ženách, které nejsou s to se rozhodnout, jestli chtějí za chotě Fábia, nebo Oktaviána, proboha. Já chci konečně napsat příběh o dospělé, silné ženě. O ženské z masa a kostí, co prožívá taky trochu složitější emoce než potlačený vztek…“ „Já ti naprosto rozumím,“ přátelský dotek ruky. „Jsi nejlepší spisovatelka, ale pochop, oni tohle neprodají,“ dotek ubrousku na rtech. „Dlouze jsem přemýšlela nad tím, že jim ten rukopis nepošlu.“ „Proč ne?“ podivila se Anna. „Protože ho vydám sama. Už mám dost toho přetahování o každé slovo. Ty si zasloužíš něco lepšího. Ten román si to zaslouží…“