Ally no.4 / Celokoženková

Cena
2 199.00 Kč

Toto zboží již není v nabídce.

Popis zboží

Bubínková kabelka. Vykutálená kulatina. Ally. Ally McBealová. Ally z filmové romance Zrodila se hvězda. Prostě a jednoduše – Ally.

Přáli jsme si ušít kulatou kabelku, která by ostře kontrastovala s rovnými liniemi cigaretových kalhot, rozverně by se pohupovala u kolové sukně a hrdě by se nosila na popruhu k šortkám. Až se nám konečně poštěstilo a vytvořili jsme ideálně kulatou a ideálně hlubokou kabelku.

Ally je menší kabelka. Na telefon, kapesníčky, klíče, labelo a další drobnosti. A nejkrásnější na ní je to, že si na nic nehraje. Ally je ráda svá, stejně jako žena, pro kterou je radost kabelky navrhovat a šít.

A víte, co je na Aly úžasné? Třeba to, že má uvnitř jednu zipovou kapsu, držátko a délkově nastavitelný popruh. Chcete elegantní kabelku? Stačí vzít Ally do ruky. Přejte si sportovní kousek? Hoďte Ally křížem a můžete vyrazit třeba na brusle.

Ally si zamilujete. Vážně. My jsme se totiž už zamilovali.

Kolekce "MARBLE I."

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Oranžová
Pestrobarevná

Parametry

Výška25 cm
Šířka25 cm
Hloubka7 cm
Délka držátek20 cm
Délka popruhu77 - 144 cm
Vnitřní vstup25 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu1, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Ally postávala u brány do rozložitého parku. Obdivovala pruhy růží a záhony pivoněk. Úplně cítila chlad, který z parku přinesl jemný vánek. Zhluboka se nadechla a vstoupila dovnitř. Klidný stín ji polaskal na kůži. Ally se konečně mohla nadechnout.

Další zboží z kolekce MARBLE I.

Set Baggies no.261 / Celokoženková
Paola no.3 / Celokoženková
Key Mini no.87 / Celokoženková
Purse Big no.848 / Celokoženková
Wally Big no.100 / Celokoženková
Love no.791 / Celokoženková
Florrie no.98 / Celokoženková
Bucket no.348 / Celokoženková
Baggie Big no.640 / Celokoženková
Elizabeth no.73
Organizér Big no.7
Purse Middle no.1176 / Celokoženková