Ally no.3 / Celokoženková

Ally no.3  / Celokoženková
Ally no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / CelokoženkováAlly no.3  / Celokoženková
Cena
2 199.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Bubínková kabelka. Vykutálená kulatina. Ally. Ally McBealová. Ally z filmové romance Zrodila se hvězda. Prostě a jednoduše – Ally.

Přáli jsme si ušít kulatou kabelku, která by ostře kontrastovala s rovnými liniemi cigaretových kalhot, rozverně by se pohupovala u kolové sukně a hrdě by se nosila na popruhu k šortkám. Až se nám konečně poštěstilo a vytvořili jsme ideálně kulatou a ideálně hlubokou kabelku.

Ally je menší kabelka. Na telefon, kapesníčky, klíče, labelo a další drobnosti. A nejkrásnější na ní je to, že si na nic nehraje. Ally je ráda svá, stejně jako žena, pro kterou je radost kabelky navrhovat a šít.

A víte, co je na Aly úžasné? Třeba to, že má uvnitř jednu zipovou kapsu, držátko a délkově nastavitelný popruh. Chcete elegantní kabelku? Stačí vzít Ally do ruky. Přejte si sportovní kousek? Hoďte Ally křížem a můžete vyrazit třeba na brusle.

Ally si zamilujete. Vážně. My jsme se totiž už zamilovali.

Kolekce "SAKURA"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Růžová
Pestrobarevná

Parametry

Výška25 cm
Šířka25 cm
Hloubka7 cm
Délka držátek20 cm
Délka popruhu77 - 144 cm
Vnitřní vstup25 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu1, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Ally postávala u brány do rozložitého parku. Obdivovala pruhy růží a záhony pivoněk. Úplně cítila chlad, který z parku přinesl jemný vánek. Zhluboka se nadechla a vstoupila dovnitř. Klidný stín ji polaskal na kůži. Ally se konečně mohla nadechnout.

Další zboží z kolekce SAKURA

Fay no.96 / Celokoženková
Kloboukový pásek no.3
Baggie Middle no.791 / Celokoženková
Wally Middle no.1 / Celokoženková
Bell Big no.1200 / Celokoženková
Dariana Middle no.2037 / Celokoženková
Dariana Big no.2037 / Celokoženková
Mia no.3 / Celokoženková
Envelope no.579 / Celokoženková
Baggie Cube no.35 / Celokoženková
Key Mini no.39 / Celokoženková
Star no.387 / Celokoženková