Vydesignuj si mě

VyDesignuj si mě


Jste kreativní a hýříte nápady?

Rádi kreslíte, malujete, vyšíváte a tvoříte? S Dara bags máte úžasnou možnost nechat si vyrobit kabelku se svým vlastním motivem!

Objednejte si svůj vysněný střih kabelky a poštou obdržíte přední bílý látkový díl, který můžete dle libosti ozdobit. Nazdobený díl vložte do přiložené nadepsané a ofrankované obálky a zašlete k nám prostřednictvím České pošty. Naše švadlenky ušijí kabelku s vaším autorským motivem.

Co všechno je v ceně produktu VyDesignuj si mě?

V ceně produktu je vámi VyDesignová kabelka. Cena dopravy hotového produktu se určuje v košíku našeho e-shopu. Ostatní náklady na dopravu jsou v naši režii.

Jaké barvy jsou k dispozici?

V základu je vždy černá koženka a bílý látkový díl. Z našich zkušeností víme, že černá se skvěle hodí k jakékoliv barevné kombinaci, kterou pro svůj díl zvolíte. Pokud si přejete jinou barvu koženky, stačí zaškrtnout tlačítko Úprava barevnosti a zapsat svůj požadavek.

Budete mít svůj vlastní jediný a jedinečný originál!

Jak mohu svojí VyDesignovanou kabelku zaplatit?

Hradit můžete předem převodem na účet či online platební kartou. Důležité je, že v rámci jedné objednávky nelze kombinovat produkty VyDesignuj si mě s produkty z běžné nabídky.

Za jak dlouho obdržím svou VyDesignovanou kabelku?

Přední látkový díl by měl přijít poštou do 7 pracovních dnů od uhrazení objednávky, hotový produkt do 14 pracovních dnů od přijetí vašeho ozdobeného dílu k nám na dílnu. O odeslání a přijetí látky a o odeslání již hotového produktu budete informováni e-mailem.

Jak lze ozdobit přední díl?

Díl můžete zdobit jakoukoliv kreativní technikou – můžete použít nevypratelné barvy na textil, foukací fixy, fixy na textil, výšivku, cvočkování… Fantazii se meze nekladou! Důležité je, aby byl motiv stálobarevný, odolný proti otěru a odolný vůči povětrnostním vlivům.

Pamatujte prosím na to, že vaše VyDesignovaná kabelka je vyrobena přímo pro vás a ozdobená vaším autorským motivem, nelze ji proto vrátit zpět ve lhůtě čtrnácti dnů. Zároveň si vyhrazujeme právo vyfotografovat hotový produkt za účelem propagace.