Příběh ve vašich rukou.

Kabelka ženu doprovází na každém kroku. Skrývá v sobě náš svět, naše tajemství, místo pro naše nezbytnosti. Je užitečnou pomocnicí v běžných situacích, je doplňkem osobnosti a sběratelskou vášní.

To nejlepší z Ostravy.

Dara bags vznikla v roce 2008 v Ostravě. Začínali jsme doslova na jídelním stole. Dnes šijeme stovky kabelek měsíčně a prodáváme do celého světa.

Dara bags

Poctivě a s úsměvem.

Práce nám dělá radost. A je to znát. Kabelku šije jen jedna švadlenka, jejíž podpis naleznete na kartičce uvnitř. Díky tomu přesně víte, komu poděkovat.

Dara bags

Láska na první dotek.

Za naše materiály dáme ruku do ohně! Dobrá, do ohně asi ne, ale pod šicí stroj ano. Vybíráme jen to nejlepší, co je na trhu k dostání, díky čemuž držíte v rukou špičkový výsledek. Ať už je to kabelka, peněženka nebo třeba psaníčko, vždy si můžete být jisti, že se zamilujete na první dotek.

Dara bags

Nejsme pásová výroba.

Nikdy ani nebudeme. Každá švadlenka má jedinečný rukopis, proto na produktu pracuje od začátku do konce. Výroba našeho produktu chce svůj čas, lásku a péči. Nic nelze uspěchat. Znáte to – práce kvapná, málo platná…

Dara bags

Pár kousků stačí. Nebo?

Máme rádi originalitu. Spoustu kabelek máme jen v jednom kuse. To znamená, že skutečně jsme vyrobili jen jeden produkt, který nebude mít nikdo jiný. U ostatních kolekcí jsme vytvořili pár exemplářů. Nabídku rádi a často obměňujeme – takže pár kabelek rozhodně nestačí. Prostě je potřebujete všechny!

Dara bags

Profesionální zpracování.

Na precizním zpracování si zakládáme. Do posledního stehu naprosto dokonalá práce. Poznejte na vlastní ponošení kvalitu Dara bags.

Dara bags

Náš skvělý tým.