Vydesignuj si mě: nakreslený dárek z pravé lásky

Vydesignuj si mě: nakreslený dárek z pravé lásky

František Kopáček, 21.05.2019

Věnovat kosmetickou taštičku s obrázkem je prostě geniální nápad. No uznejte - vlastnoruční obrázek vašeho dítka a naše precizní ušití. Taková taštička vykouzlí úsměv na rtech každé mamince, babičce, tetičce i třeba paní učitelce!

Váš obrázek, naše taštička

Vy dodáte obrázek, my zařídíme ušití. Vážně, takhle jednoduché to je.

Jak to funguje?

Jednoduše ;) Pošleme vám předpřipravené látkové dílce. Děti dílce ozdobí, vy nám je zašlete v předem ofrankované obálce zpět a do čtrnácti dnů obdržíte hotové kosmetické taštičky. Kolegyně se podívají na namalovaný motiv a vyberou odpovídající barvu koženky a zipu tak, aby byla taštička nejkrásnější na světě!

Jaké kosmetické taštičky máme v nabídce?

Máme dvě taštičky - dobře známé Baggie Middle a Baggie Big. Baggie Middle je kosmetický penál do každé kabelky. Baggie Big je větší kosmetická taška, ideální na cestování i na každodenní použití.

Čím lze látkové dílce ozdobit?

Ideální jsou nezapékací barvy na textil k nanášení štětcem. Použít můžete i permanentní fixy na textil a skvěle fungují i foukací fixy na textil. Fantazii se meze nekladou – nádherné kombinace vznikají foukáním přes šablonky, obkreslováním a vybarvováním ploch. Nevhodné techniky: výšivka, cvočkování, vodou rozpustitelné barvy – vodovky; plastické tempery.

Na látkovém dílci jsou vyznačené švy a dno – do těch míst je nutné namalovat pozadí, aby byl přechod látka / koženka pěkný, ale nelze tam umístit hlavní část obrázku – třeba postavičku a tak. Mohlo by se stát, že by postavička přišla o nohy, autíčko o kola…

Kolik to stojí?

Cena jedné taštičky Baggie Middle je 300 Kč. Jedná se o dotovanou cenu – běžná cena taštičky je 349 Kč. Baggie Big stojí 400 Kč (běžná cena 499,-).

Nejmenší množství objednaných taštiček je 5 ks.

Poštovné je jednorázové za celý balíček 119 Kč – zahrnuje cestu dílců od nás k vám, plus cestu ozdobených dílců od vás k nám a hotové produkty od nás k vám. Jo, tolikrát to bude putovat, ale věřte nám - stojí to za to!

Jak mohu objednat?

Napište nám na info@darabags.com, spolu se domluvíte na podrobnostech. Vystavíme vám fakturu a oproti úhradě vyrobíme dílce, ty do sedmi dnů zašleme k vám. Ozdobené taštičky vyrobíme a zašleme do čtrnácti dnů od přijetí pomalovaných dílců.

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3