Vydesignuj si mě: Nabídka pro dětské skupiny

Vydesignuj si mě: Nabídka pro dětské skupiny

František Kopáček, 21.05.2019

Pořádáte rukodělné kroužky a chcete si nakreslit vlastní kosmetickou taštičku? Balíček ‚Vydesignuj si mě‘ jsme nyní upravili pro potřeby zájmových skupin, takže je ještě výhodnější a ještě pohodlnější. Jaké novinky na vás čekají? A jak objednat? To všechno se dozvíte na našem blogu.

Pro koho je balíček ‚Vydesignuj si mě‘?

Nově jsme z kapacitních důvodů připravili balíček ‚Vydesignuj si mě‘ jen pro skupiny a kroužky. Ideální pro dětské skupiny, malé šikulíky, kluby matek, školy i školky. Děti snadno ozdobí látkový díl, ten nám zašlete zpět a my z něj ušijeme nádhernou kosmetickou taštičku.

Jak balíček funguje?

Jednoduše ;) Obdržíte předpřipravené látkové dílce, ze kterých se pak stanou malá umělecká díla. Děti dílce ozdobí, vy nám je zašlete v předem ofrankované obálce zpět a do čtrnácti dnů obdržíte hotové kosmetické taštičky. Kolegyně se podívají na namalovaný motiv a vyberou odpovídající barvu koženky a zipu tak, aby byla taštička nejkrásnější na světě!

Jaké kosmetické taštičky obdržíme?

Ve ‚Vydesignuj si mě‘ jsme připravili speciální kosmetické taštičky Baggie Big. Jsou prostorné, spolehlivě pojmou denní líčení, nebo třeba krémy, pasty a tak. Baggie Big mají odšité dno, takže se nemusíte bát, že se v nich nic nenajde. Jsou skutečně velké. (A stále se vejdou do kabelky!) V tomto balíčku se nachází jen tyto taštičky, jiné není možné objednat.

Čím lze látkové dílce ozdobit?

Ideální jsou nezapékací barvy na textil k nanášení štětcem. Použít můžete i permanentní fixy na textil a skvěle fungují i foukací fixy na textil. Fantazii se meze nekladou – nádherné kombinace vznikají foukáním přes šablonky, obkreslováním a vybarvováním ploch. Nevhodné techniky: výšivka, cvočkování, vodou rozpustitelné barvy – vodovky, tempery.

Na látkovém dílci budou vyznačené švy a dno – do těch míst je nutné namalovat pozadí, aby byl přechod látka / koženka pěkný, ale nelze tam umístit obrázek – třeba postavičku a tak. Mohlo by se stát, že by postavička přišla o nohy, autíčko o kola…

Kolik to stojí? Kolik taštiček lze objednat?

Cena jedné taštičky je 200 Kč. Jedná se o dotovanou cenu – běžná cena taštičky je 399 Kč. Minimální objednávka je 10 kusů, menší množství nelze objednat. Poštovné je jednorázové za celý balíček 150 Kč – zahrnuje cestu dílců od nás k vám, plus cestu ozdobených dílců od vás k nám a hotové produkty od nás k vám. Jo, tolikrát to bude putovat, ale věřte nám - stojí to za to!

Takže ještě jednou: 10x 200,- + 150,- = 2 150,-

Jak mohu objednat?

Zavolejte kolegyni Veronice - 773 377 374, spolu se domluvíte na podrobnostech. Vystavíme vám fakturu a oproti úhradě vyrobíme dílce, ty do sedmi dnů zašleme k vám. Ozdobené taštičky vyrobíme a zašleme do čtrnácti dnů od přijetí pomalovaných dílců.

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3