Velký průvodce kosmetickými taštičkami

Velký průvodce kosmetickými taštičkami

František Kopáček, 29.04.2019

Co si budeme povídat, kosmetických taštiček není nikdy dost. Schováte do nich ledasco – od balzámu na rty přes pudřenku až po tabletky proti bolesti hlavy. Jestli existuje skutečný strážce dívčích tajemství, je to právě kosmetická taštička. No jo, jenomže kterou vybrat? Máme jich tolik!

V dnešním blogu se podrobně podíváme na kosmetické taštičky. Od těch nejmenších… Až po ty óbr.

Baggie Mini

Nejmenší z nejmenších kosmetických taštiček, které kdy svět spatřil. Je skutečně maličká, jen nějakých 10 cm na šířku. Pohodlně poslouží jako obal na paměťové karty, na pár odstřižených prášků proti migréně, nebo na dámské tampony. Víte jak, taková ta maličká taštička, co se vám vejde do ruky a nikdo nic nepostřehne. „Na dovolené v ní nosím drobné mince pro děti na zmrzku,“ říká Lenka, kolegyně z Dara bags. „Prostě to hodím do plážovky a jde se. Na pláži nepotřebuji celou peněženku, tahle Baggie bohatě stačí,“ dodává.

Chcete vidět celou nabídku Baggie Mini? Mrkněte sem: https://darabags.com/zbozi/baggie-mini

Baggie Middle

Střední kosmetička Baggie – též naše nejprodávanější taštička. 20 cm na šířku, což znamená, že pohodlně pojme třeba linky, tužku na oči, rtěnku, pudr, zrcátko, kratší štěteček… „Dokonce se mi tam vejde i výživa na nehty,“ říká Markétka, která má v Dara bags na starost faktury. Baggie Middle je nejpraktičtější na denní úpravu make-upu – nepotřebujete celou svou kosmetickou poličku, jen pár produktů. Přetřít rty rtěnkou, přepudrovat nosík a jde se! Baggie Midle naleznete zde: https://darabags.com/zbozi/baggie-middle

Baggie Cube

Baggie Cube je benjamínek našich taštiček. Do objemu je velká asi jako Baggie Middle, jen je kompaktnějšího čtvercového formátu. „Já mám Baggie Cube s lamou. Tomu motivu jsem nemohla odolat,“ říká Jana, kolegyně z expedice. „Mám tam všechno, co potřebuji. Občas taštičky střídám s Baggie Middle. Prostě podle nálady,“ směje se.

Úžasné a nepřekonatelné Baggie Cube naleznete zde: https://darabags.com/zbozi/baggie-cube

Baggie Big

Baggie Big byla dlouhou dobu největší kosmetická taštička, kterou jsme šili. A ano, dnes máme i větší. Ale přízvisko Big tomuto střihu už zůstalo. Má odšité dno, jehož šíře je skutečně impozantní. Díky tomu do Baggie Big v klidu dáte i velké balení denního i nočního krému, střední flakónky a parfém. „Ideální taštička na sport – pojme i soupravu líčení,“ říká Veronika, specialistka na dotazy zákazníků.

Hledáte objemnou taštičku? Račte sem: https://darabags.com/zbozi/baggie-big

Baggie Maxi

Taštičku Baggie Maxi jsme začali šít původně jako plenkovník, ale osvědčila se i jako větší taštička. Je plochá a měkká, krásně se přizpůsobí obsahu. „Baggie Maxi je príma na cestování. Dám do ní všechnu kosmetiku, kterou malá Pepi potřebuje,“ říká Darina Ermisová. „Je v ní šampon, krém a olej do koupele. Je to teda takové to dětské balení, ale vleze se,“ usmívá se Dara.

Je libo prostornou a lehkou kosmetickou tašku? Podívejte se na naše Baggie Maxi - https://darabags.com/zbozi/baggie-maxi

Cosmetic Mini & Big

Kosmetická etujka Cosmetic je unisexová záležitost pro muže i ženy. Mini je objemná zhruba jako Baggie Big, Cosmetic Big je pak téměř dvojnásobná a pojme i sprchový gel a šampon. Já osobně nosím Cosmetic Mini do fitka. Mám tam malé balení sprchového gelu, clay na vlasy a olej na vousy, tuhý deodorant a ještě by se i něco vlezlo!

Menší etujku Cosmetic Mini můžete okouknout zde: https://darabags.com/zbozi/cosmetic-mini, větší pak zde: https://darabags.com/zbozi/cosmetic-big.

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4Obrázek č.5Obrázek č.6Obrázek č.7