Pánské tašky: opět v nabídce

Pánské tašky: opět v nabídce

František Kopáček, 29.01.2021

Pánské tašky se vrací! A jsou stejně tak skvělé, jak si je pamatujete. Jsou báječné pro každého muže, ale co si budeme povídat, jsou tak dokonalé, že si je zamilují i naše fanynky. Věřte nám, víme o čem mluvíme.

Psali jste nám s neutuchající vervou, jestli budeme mít zase pánské tašky. A my jsme vás tento týden vyslyšeli. Vrátili jsme nejoblíbenější kombinace střihů Batman Mini a Middle, Ironman a Spiderman. A pětici uzavírá kožená aktovka Vassago.

Nejmenší ze sortimentu pánských tašek je Batman Mini – malá taška na telefon, klíče, peněženku, nabíječku a dalších pár drobností. Ironman je taška středních rozměrů, Spiderman už pojme větší objem, je to taška, kterou jsem několik let hrdě sám nosil. Skvěle sedne na tělo, má široký popruh a spoustu kapes. Co víc si přát?

Velká brašna Vassago je vyrobená z úžasné černé kůže. Lesklé logo nahradila diskrétní ražba do kůže, držátka jsou na kovu, takže se krásně položí, když je taška nesená na popruhu… A když už je řeč o popruhu, u tašky Vassago je použit popruh, který vypadá jak ze sporťáku! Jo!

Barvy jsme zvolili univerzální – klasická černá v matu, tóny hnědé a tmavě modré… Ale i výraznou zelenou i neotřelou béžovou se studeným nádechem. A co je nejlepší, na přání můžeme ušít z našich materiálů jakoukoliv kombinaci – třeba k botám nebo ke kabátu. Stačí kliknout na položku „Úprava barevnosti“ v detailu produktu.

Tak schválně, máte radost? My totiž velkou!

Mrkněte sem: https://darabags.com/typ/panske-tasky

Nádherné dny, František z Dara bags

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4Obrázek č.5Obrázek č.6Obrázek č.7Obrázek č.8Obrázek č.9Obrázek č.10Obrázek č.11Obrázek č.12Obrázek č.13Obrázek č.14Obrázek č.15Obrázek č.16Obrázek č.17Obrázek č.18Obrázek č.19Obrázek č.20Obrázek č.21Obrázek č.22