OSLO: basicové tričko mezi nebem a zemí

OSLO: basicové tričko mezi nebem a zemí

František Kopáček, 10.10.2018

„Potřebovala jsem jednu věc. Tričko s dlouhým rukávem. Ideálně pruhované. Víc nic. Vážně jsem potřebovala jenom to tričko. Skončila jsem v kabince s něčím, co mělo na sobě nápis HOLD ON, IT’S FRIDAY písmem University of Utah since 1978. Nesmysl toto. No, druhý den ráno jsem měla skicu svého prvního trička a utíkala na dílnu,“ popisuje vznik sérií trik Oslo Darina Ermisová.

„Triko Oslo je jednoduché, basicové. Prostě klasické tričko s dlouhým rukávem. Ale o to víc je na něm práce, všechno musí sedět, jako když střelí,“ dodává Dara. „Přála jsem si tričko, které bych si mohla vzít pod sako, pod koženou bundu do pasu, jen tak k legínám, aby bylo univerzální, přesto mělo svůj charakter,“ říká Darina, zakladatelka Dara bags a hrdá maminka dvou dětí.

Tričko Oslo od Dara bags si zamilujete na první ponošení. Jsou lehoučká a hebká. V zimě hřejí, v létě chladí. Rukávy si můžete ležérně vyhrnout, nebo nechat dole. Jednobarevné prokombinujete s komplementárními barvami, skvěle se k nim hodí velké dřevěné korále a vlasy do drdůlku. Pruhovaná trička jsou přímo picassovská, stačí k nim jednoduchá bižuterie, šátek kolem krku á la letuška a jednoduché cigaretové kalhoty. A francouzskou eleganci máte jedna dvě.

Skvěle k nim ladí i brože, výrazné a mohutné, nebojte se experimentovat – třeba náramků nemůže být nikdy příliš! A co k tričku Oslo, když je zima? No…. No určitě jeden z božských kardiganů od Dary! Protože Oslo – tričko mezi nebem a zemí. Mrkněte sem: https://darabags.com/zbozi/oslo

Váš módní guru František

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4Obrázek č.5Obrázek č.6