Moya: tvoja kabelka na kočárek

Moya: tvoja kabelka na kočárek

František Kopáček, 25.03.2021

Sortiment kabelek a tašek na kočárek jsme nedávno obohatili o úžasný střih Moya. Lehoučká, měkká a dokonale mámovská kamarádka pro každé mimčo. Skvěle se nosí a báječně používá.

Moya nevznikala dlouho, Dara už měla jasnou představu o tom, jak by měla vypadat. Přála si mít kabelku, která by byla polstrovaná, spíš delší než vyšší, s přehledným vnitřkem, s popruhem i s poutky na madla kočárku.

Uvnitř má Moya tři volné kapsy a jednu kapsu na zip, další zipovku najdete na zadní straně. A celý prostor se pak uzavírá bezpečným zipem. Celý vnitřek je koncipovaný tak, aby byl snadno přístupný a vy jste nemusela nic dlouze hledat.

A na venek? Moya je prošívaná, díky čemuž je měkká a zároveň krásně drží tvar. Prošívání dává Moye úžasný profil, vynikne její svrchní látka – potištěná kočárkovina.

Na e-shopu najdete verzi Moya Middle a Moya Big. Velikost Middle je báječná pro větší děti, když s sebou potřebujete vozit více věcí, Moya Big přijde vhod. A když už se díváte na naše produkty ke kočárku, dozajista si všimnete i doplňků Enojy – to jsou dodatečné kapsičky na zip, třeba na peníze, doklady nebo očkovací průkaz.

Moyu si zamilujete, je to jednoduchá a lehoučká kabelka ve dvou velikostech. V soupravě jsou i sympatická držátka na madla, taška tak bude krásně držet na místě, i když s kočárkem poběžíte…

Že zní Moya báječně?

Mrkněte sem: https://darabags.com/vyhledavani?s=moya

A kapsičky Enojoy najdete zde: https://darabags.com/vyhledavani?s=enjoy

František

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4Obrázek č.5Obrázek č.6Obrázek č.7Obrázek č.8Obrázek č.9Obrázek č.10Obrázek č.11