DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018: VELKÉ DÍKY VŠEM!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018: VELKÉ DÍKY VŠEM!

František Kopáček, 21.11.2018

Tímto postem na našem vyDařeném blogu bychom rádi poděkovali všem, kteří se účastnili našeho úžasného Dne otevřených dveří v Dara bags. Bylo to skvělé, bylo to božské, bylo to naprosto F-E-N-O-M-E-N-Á-L-N-Í!

I s odstupem několika dnů, kdy už opadla největší únava, mohu s klidným srdcem konstatovat, že to byl zatím nejpovedenější den otevřených dveří, který jsme kdy pořádali. A obrovské díky patří celé té naší kumpanii (Dara, Lenka, Jája, Markétka, Verča, Verči maminka a tatínek, a střihačka Zuzka), bez nichž bychom neměli všechny ty domácí lahůdky, skvělý svařák, paštiku, jednohubky a všechny cukrářské skvělosti.

Další dík posíláme přátelům ze společnosti Stock Božkov – Plzeň, kteří i letos věnovali pár svých skvělých alkoholických nápojů na vylepšení nálady nás všech. Díky nim jsme mohli ochutnávat vaječný likér, tuzemák a tuzemák mango a káva, griotku a bylinný likér Black Fox. Díky, díky, díky!

A na závěr to největší poděkování ze všech – speciální poděkování pro všechny návštěvníky. Pro ty, díky kterým je značka Dara bags tak boží. Pro vás. Děkujeme za návštěvu, za selfíčka, za podporu, za milá slova, z nich budeme čerpat energii další příští rok, též díky za nákupy a tak vůbec za všechno.

A já? Já jsem si to užil naprosto dokonale! Projel jsem se vlakem přes půlku republiky, dal jsem si výborné tapas v Pata Negra v Ostravě, převlékl se za Marge Simpsonovou, snědl jsem tři pizzy (omylem) a vypil přesně a právě tři skleničky Prosecca (záměrně). O pronášení skrz recepci hotelu půlkilového průhledného zipového sáčku s jedlou sodou ani nemluvě…

Ještě jednou všem vřelé a úžasné díky! A pokochejte se fotogalerií.

František a celý tým Dara bags

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4Obrázek č.5Obrázek č.6Obrázek č.7Obrázek č.8Obrázek č.9Obrázek č.10Obrázek č.11Obrázek č.12Obrázek č.13Obrázek č.14Obrázek č.15Obrázek č.16Obrázek č.17Obrázek č.18Obrázek č.19Obrázek č.20Obrázek č.21Obrázek č.22Obrázek č.23Obrázek č.24Obrázek č.25Obrázek č.26