Bonbon: nový střih, nový koncept, nová elegance

Bonbon: nový střih, nový koncept, nová elegance

František Kopáček, 09.02.2018

Novinkový střih Bonbon jsme uvedli v loňském roce ještě před vrcholem hektické předvánoční sezóny. Neměli jsme moc času na jeho propagaci, ale i tak se stal velice dobře prodávanou novinkou. Letos má tenhle trojlístek bonbónků s francouzským šmrncem nakročeno k velkému úspěchu. V dnešním článku Darina Ermisová poodhalí zákulisí vývoje jejího milovaného střihu, povíme si něco málo o novém konceptu Dara bags pro rok 2018, ale i o novém pojetí elegance pro moderní ženu.

„Střih Bonbon jsem si přála šít už delší dobu,“ popisuje příběh vzniku Bonbonu Darina. „Přirozeně doplňuje moje elegantnější já. A nejen to, nádherně oživuje nabídku sofistikovaných střihů,“ dodává. „Chtěla jsem stvořit tašku, která by byla jednoduchá, střihově vytříbená, možná až minimalistická. A přitom by měla být vyloženě dámská, při skicování jsem si představovala pravou dámu, jejíž duše dřímá v každé z nás.“

Modelová řada Bonbon se skládá ze tří velikostí. Od nejmenší Bonbon Mini, ideální na večerní události, přes středně velkou kabelku Bonbon Middle, báječnou záležitost na každodenní nošení, až po objemnou brašnu Bonbon Big – ta je vhodná i jako menší overnight cestovka.

„Siluetu kabelky jsem skicovala dlouho, snad měsíc, než jsem byla naprosto spokojená,“ popisuje strasti vzniku nového střihu Darina. „Kabelka totiž není kulatá, jak by se mohlo zdát. Připomíná spíš kvádr, jehož ostré linie výrazně změkčí velkoryse pojaté zaoblení rohů vrcholu,“ dodává. „Ve všech velikostech pak krásně vynikne objem, který kabelka má.“

Proč nemají Bonbony popruh, ani dlouhá držátka? „Střihů s dlouhým popruhem a s dlouhými držátky je hodně. Navíc tenhle tvar se na rameni nosit nedá, na popruhu působí až příliš sportovně, naprosto zanikne jeho křehký minimalismus, což mi přijde jako velká škoda,“ vysvětluje Darina.

„První kombinace jsou jednobarevné. Tenhle monochromatický styl mi poslední dobou přišel na chuť. S tím, jak získávám další a další životní zkušenosti, tak mám pocit, že se mi i mění barevné vnímání. Je jednodušší, vyzrálejší. Čímž neříkám, že odsuneme kombinace á la Dara, naopak, bez nich si Dara bags nedovedu představit, ale myslím, že je čas posunout se opět někam dále a rozšířit nabídku i pro konzervativnější zákaznice, které teprve objevují svět barev,“ ukazuje Dara na kabelky uložené v regálku showroomu.

„Já osobně nosím Bonbon Big. Krásně si do něj naskládám věci do práce, odpoledne pak věci na jógu. Nechala jsem si ušít tmavě modrý a z vývoje střihu mám doma ještě skořicový, na ten se těším na léto. Bonbonky krásně vyniknou jak ke kabátu, tak i k letní sukni. A myslím, že i k dobře padnoucím džínům, bílé halence a botám na podpatku. V tom je jeho kouzlo. To je ta nová elegance. Univerzální kabelka s výrazným rukopisem Dara bags,“ uzavírá svoje vyprávění Darina.

Bonbonky jsou možná nováčkem v naší nabídce, ale už teď na ně máme spadeno, že?

Celou kolekci naleznete zde: https://darabags.com/vyhledavani?s=bonbon

Obrázek č.1Obrázek č.2Obrázek č.3Obrázek č.4