Blog

Eliška létá na koloběžce

Eliška létá na koloběžce

24.03.2020 - František Kopáček

Připravili jsme pro vás kapitolu z naší knihy 'Dušinkové příběhy pro malé i velké duše'. Zdarma. Protože je prostě moc příjemné si přečíst dušinkový příběh a přijít na jiné myšlenky... Pohádka je vhodná pro děti od osmi do sto osmi let!

EFFIE: Kabelková láska na první ponošení

EFFIE: Kabelková láska na první ponošení

16.10.2019 - František Kopáček

Hledáte kabelku, kterou si můžete vzít do práce i na večeři s kamarádkami? Potřebujete do ní naskládat všechna lejstra, krabičku s oběděm a sem tam i notebook? Zkuste se mrknou na střih Effie. Protože o něm bude dnešní blog.

COMFY BAGS: Opravdu existují?

COMFY BAGS: Opravdu existují?

02.09.2019 - František Kopáček

Stále hledáte kabelku, jejíž přítomnost by vás potěšila a rozehřála zkřehlé podzimní srdce? No, tak takovým kabelkám se říká ‚comfy bags‘, což je zkomolenina anglického výrazu pro ‚Comfort Hanbags‘ (více informací hledejte pod termínem ‚Comfy food‘, jenom si pod tou hromadou uhlohydrátů představte kabelky, žejo). Prostě a jednoduše - kabelky, které vás hodí do pohody, pohladí a podpoří, když je nejhůř. Jo. Přesně takové kabelky jsme pro vás našli. Pamatujte, že podzim se blíží – comfy bags budou potřeba!

BOHO: kolekce Agáty Prachařové a Dara bags

BOHO: kolekce Agáty Prachařové a Dara bags

11.07.2019 - František Kopáček

Letošní léto je možná ve znamení potisků, ale mějte na paměti, že třásně se drží na výsluní už několik sezón. A nejinak tomu bude i letos. Doplní je pírka, květiny, dlouhé, sluncem políbené vlasy a denim. Dnešní blog bude o báječné spolupráci Agáty Prachařové a Dara bags, tak šup – pěkně si počtěte!

Jak ochránit a ubránit kabelku na dovolené

Jak ochránit a ubránit kabelku na dovolené

28.06.2019 - František Kopáček

Kabelka je prostě něco jako kamarádka. Jako nejlepší kamarádka, která se usmívá, i když do ní nasypete drobky z housky. A jako taková si zaslouží tu nejlepší péči a lásku i na dovolené. V našem blogu si přečtěte pár tipů, které se vám zaručeně budou hodit!

Vydesignuj si mě: Nabídka pro dětské skupiny

Vydesignuj si mě: Nabídka pro dětské skupiny

21.05.2019 - František Kopáček

Pořádáte rukodělné kroužky a chcete si nakreslit vlastní kosmetickou taštičku? Balíček ‚Vydesignuj si mě‘ jsme nyní upravili pro potřeby zájmových skupin, takže je ještě výhodnější a ještě pohodlnější. Jaké novinky na vás čekají? A jak objednat? To všechno se dozvíte na našem blogu.

Velký průvodce kosmetickými taštičkami

Velký průvodce kosmetickými taštičkami

29.04.2019 - František Kopáček

Co si budeme povídat, kosmetických taštiček není nikdy dost. Schováte do nich ledasco – od balzámu na rty přes pudřenku až po tabletky proti bolesti hlavy. Jestli existuje skutečný strážce dívčích tajemství, je to právě kosmetická taštička. No jo, jenomže kterou vybrat? Máme jich tolik!

Anabelle: kouzlo pravé kůže

Anabelle: kouzlo pravé kůže

18.04.2019 - František Kopáček

Hledáte kabelku do práce? Elegantní a sofistikovanou? Kabelku, která říká – Jdeme na večeři, ale ty to platíš? Myslím, že máme něco, co vám udělá radost – koženou brašnu Anabelle. V dnešním blogu se podívám na zoubek téhle krásce… Tak hurá na to!

Jackie: kabelkový příběh s noblesou

Jackie: kabelkový příběh s noblesou

03.04.2019 - František Kopáček

Každá naše kabelka v sobě nese svůj vlastní příběh. Třeba Jackie by mohla vyprávět o svém vzniku. Původně totiž naše klasická kufříková kabelka měla vypadat úplně jinak. A neměla být z kůže. Proč se nakonec Dara rozhodla pro koženou variantu?

Bibi: batůžek nejmenší z nejmenších

Bibi: batůžek nejmenší z nejmenších

21.03.2019 - František Kopáček

Maličký batůžek Bibi je horkým favoritem na must have letošního jara. Je maličký, lehoučký, skladný a táááák pohodlný. A není tajemstvím, že je ideální pro malé i velké. Prostě láska.

Dušinková zrcátka: láska na první pohled

Dušinková zrcátka: láska na první pohled

04.03.2019 - František Kopáček

Dušinky od Dušany Rapošové, kdo by je nemiloval? Už od svého uvedení jsou nedílnou součástí našeho Dara bags sortimentu. Milujeme je na kabelkách, kosmetických taštičkách, peněženkách, brašnách i na cestovkách. A nově i na zrcátkách. Popovídali jsme si přímo s malířkou Dušanou Rapošovou a s paní Darinou Ermisovou z Dara bags. Tááákže – voláme všechny milovnice Dušinek, protože tenhle blog bude stát za to!

Černá není univerzální: aneb zima přeje stříbrné

Černá není univerzální: aneb zima přeje stříbrné

05.02.2019 - František Kopáček

„Víte, já potřebuju černou a univerzální kabelku…,“ obvykle říkají. „Černá není univerzální,“ odpovídám. „Když já mám všechno černý.“ „Tak vidíte. Je čas na změnu.“ Tenhle ukázkový rozhovor se v různých podobách odehrává u nás v Dara bags každý den. Doslova. Jo a taky ten o sportovní eleganci, ale to už je kapitola sama pro sebe. V dnešním blogu se podíváme na to, jestli je černá skutečně univerzální barva.